Koszulki grupowe: projekt

Chcecie wierzcie, czy nie wierzcie, widać koniec tematu wreszcie 🙂 W gronie Zarządu udało się dograć ostateczny projekt koszulek, które będą się mniej więcej prezentować tak:

koszulka Wielkopolscy Biegacze

koszulka Wielkopolscy Biegacze

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszulka wykonana jest z materiału typowego dla koszulek sportowych (100% poliester w małe dziurki). Do nadruku logo na klacie dojdą logo sponsorów na rękawach. To, co będzie na plecach zależeć będzie w pełni od właścicieli koszulek. Będzie rozróżnienie na damskie i męskie. Ostateczny koszt koszulki to 45zł.

TERMINY: Na wymiary czekam do 19 stycznia. Na pieniążki o tydzień dłużej, czyli do 26 stycznia. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z terminami, to dajcie mi proszę znać, bo następna partia będzie szyta co najmniej za miesiąc.

Co zrobić, żeby mieć taką fajną koszulkę?

1) Obmierz się. Są na to dwa sposoby. Dla uproszczenia będę je nazywać: męski i damski.

Sposób 1 – męski – weź swoją ulubioną koszulkę startową, taką w której dobrze się czujesz i dobrze wyglądasz, taką która nie jest ani za wąska, ani za szeroka, ani za długa, ani za krótka i rozłóż ją płasko na podłodze. Zmierz dwie rzeczy:

koszulka Wielkopolscy Biegacze

długość koszulki, czyli ile ma od najwyżej położonego punktu pod szyją do samego dołu

 

 

 

 

koszulka Wielkopolscy Biegaczeszerokość koszulki, czyli odległość od jednej pachy do drugiej

 

 

 

Sposób 2 – damski – długość koszulki można zmierzyć tak, jak w sposobie męskim i ewentualnie skorygować, żeby Wam najlepiej pasowało, a potem centymetrem krawieckim i z pomocą drugiej osoby zmierzyć następujące wymiary: obwód biustu (w najszerszym miejscu), obwód talii (na luzie bez spiny) i obwód bioder (w miejscu, w którym kończy się koszulka)

2) Prześlij Twoje wymiary na adres: sabina@wielkopolscybiegacze.pl

3) Przelej kwotę 45zł na moje konto: Sabina Zielińska, ul. Kręta 2B, 62-040 Puszczykowo, 83 1020 4027 0000 1802 0085 0495, a w tytule wpłaty wpisz 'Koszulka WB dla … Twoje imię i nazwisko……

4) Czekaj cierpliwie, bo to trochę potrwa. Wszystkie koszulki powinny być gotowe do połowy lutego i będę się bardzo starać, żeby tak było.

Wpisz komentarz

Protected by WP Anti Spam