-
2014 Rokiem Grupy Biegowej Wielkopolscy Biegacze
Drogie Biegaczki i Drodzy Biegacze! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że nadchodzący 2014 rok będzie niesamowity i wyjątkowy. Przede wszystkim dlatego, że spędzimy go na wspólnych treningach i wspólnych startach….
Continue reading -
Wesołych Świąt :-)
Drodzy Moi! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, żeby były ciepłe, kolorowe, smakowite i wesołe. Obyście spędzili je spokojnie w…
Continue reading -
3… 2… 1… start
Ile razy już to słyszeliście? I ciągle nie macie dosyć? To tak jak my! Niniejszym uważam Grupę Biegową Wielkopolskich Biegaczy za otwartą 🙂
Continue reading

