Powitanie Lata Dziewicza Góra Biega, 19-06-2021 r.

W sobotę 19 czerwca 2021 po długiej przerwie zostały wznowione zawody z cyklu Dziewicza Góra Biega. Odbywają się one w Puszczy Zielonce w ośrodku Dziewicze Góra w Nadleśnictwie Łopuchówko k. Czerwonaka. Jest to jedne z tych miejsc, gdzie można w Wielkopolsce poczuć się jak w górach. Zwłaszcza, że pojedyncza pięcio kilometrowa pętla prowadzi dwukrotnie przez szczyt Dziewiczej Góry. Oczywiście zawody odbywają się na różnych dystansach. Klasycznych już 5 i 10 km i nowym: 15 km

Powitanie Lata

W zawodach nazwanych Powitanie Lata grupę biegową Wielkopolscy Biegacze reprezentował Mirek. Jak krótko posumował swój występ:

Dzisiaj mimo upału mój rekord 29:36 😊

Oficjalne wyniki to potwierdzają, a dodatkowo informują o zajęciu 17 miejsca open i 2 miejsca w kategorii wiekowej M50. Gratulacje!

Podsumowanie sezony startowego 2019/2020

W związku z tym, że finałowy bieg Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2019/2020 się nie odbył, to dopiero w ramach tego biegu rozdawane były zaległe puchary. Serdecznie gratulujemy jeszcze raz Mirosławowi Kubiakowi za zajęcie II miejsca w kategorii M50 w całym zeszłorocznym cyklu. Tak trzymaj!

Wpisz komentarz

Protected by WP Anti Spam