Jesień, jak każda inna pora roku, może być pełna mocy. Znaleźliśmy sposób na wszechobecną szarugę – proponujemy treningi w klubie CITYZEN_ w Poznaniu – treningi przygotowane specjalnie dla biegaczy, prowadzone przez profesjonalnych trenerów lekkoatletyki. Zapraszamy do ciepłego klubu na zajęcia w gorącej atmosferze Grupy Biegowej Wielkopolscy Biegacze. Zapisz się już dzisiaj!

Wszystkie treningi odbywać się będą we wtorki o godzinie 18:00 w klubie CITYZEN_, ul. Droga Dębińska 10, Poznań.

 

Szczegółowy plan:

03.10 / INTRO / Bogumił Głoszkowski // Zajęcia ogólne, wprowadzające, ćwiczenia rozwijające sprawność wszechstronną i koordynację
10.10 / FLEX / Sebastian Białobrzeski // Zajęcia rozwijające sprawność i zwinność
17.10 / STABILITY / Darek Oszmałek // Ćwiczenia na piłkach i trickboardach poprawiające równowagę i priopercepcję
24.10 / POWER UP / Kasia Łaźniak // Zajęcia wzmacniające z ciężarem Body bar
07.11 / TECHNIQUE / Sebastian Białobrzeski // Praca nad krokiem biegowym, elementy treningowe na płotkach
14.11 / SUMMARY / Bogumił Głoszkowski // Zajęcia podsumowujące cykl, ostatnie szlify przed sezonem zimowym

 

Zapisy:

W treningu bierze udział grupa 20 osób.

Na każdy trening obowiązują zapisy!!!

Formularz rejestracji na kolejny trening uruchamiamy tydzień wcześniej. Znajdziecie go na końcu tej strony. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!

Na zajęcia zapraszamy osoby, które nie są członkami Klubu Cityzen, ponieważ te mogą na bieżąco korzystać z oferty treningów biegowych w Klubie.

 

Koszty:

Koszt udziału w jednym treningu wynosi 10zł i będzie regulowany w recepcji Klubu przed zajęciami. Klub honoruje karty Multisport.

Dla wszystkich uczestników mamy napoje izotoniczne, przekąski i niespodzianki od naszych partnerów.

 

Trenerzy:

Bogumił „Bodo” Głuszkowski

Sportowiec, triathlonista, trener i coach, twórca i właściciel poznańskiego klubu sportowego CITYZEN_. Organizator triathlonu dla dzieci i pierwszego w Polsce Indoor Triathlonu. Twórca wielu autorskich projektów, z których najważniejsze to BE3 BE FREE w którym główną filozofią jest umiejętność łączenia życia prywatnego, zawodowego ze sportem, w ramach którego, czynnie trenuje ok. 250 triathlonistów amatorów. Drugim dumnym autorskim przedsięwzięciem jest projekt BODHY skierowany do firm i menadżerów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Po przez ten projekt uczestnicy uczą się wewnętrznej motywacji, panowania nad stresem i pokonywania osobistej granicy, wychodząc poza swoją strefę komfortu a wszystko to przemycając aspekt fizyczności jako fundament sukcesu w XXI w.Czternastokrotny indywidualny Mistrz Polski w triathlonie na wszystkich dystansach. W 1996 r. zajął 11. miejsce podczas mistrzostw Europy w Niemczech z czasem 8h 25min. W 2005 r. ukończył mistrzostwa świata Ironman w Kona na Hawajach na 186. miejscu w klasyfikacji ogólnej i 29. w kategorii wiekowej M35-39. W tym samym roku podczas zawodów Ironman w Zurichu (IRONMAN SWITZERLAND) zajął 15. miejsce w kategorii ogólnej i pierwsze w swojej kategorii wiekowej (M35-39). Wicemistrz Europy w kat. wiekowej na dystansie 1⁄2 Ironman w 2014 r. oraz 3 miejsce w kat. wiekowej w zawodach IRONMAN MALLORCA w 2014 r.

Sebastian Białobrzeski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (Sport,WF). Trener Przygotowania Fizycznego, lekkiej atletyki,a także trener UEFA A (piłka nożna). Zawodnik BE3 Cityzen Triathlon & Running Team. Jest osobą,która sprawdza granicę swoich możliwości. Interesują go: fizjologią człowieka i psychologia sportu. Sebastian to pasjonat piłki nożnej i biegów górskich  na dystansie ultramaratońskim. Ponadto zwycięzca Biegu Rzeźnika -100 km (2015,2016), laureat 3-go miejsca w Biegu 7 szczytów – 240 km (Lądek Zdrój 2016) V-ce mistrz Polski do lat 29 w biegu górskim na dystansie 100 km (Krynica 2016). Motto Sebastiana: “Potrzeba czasu żeby dokonać rzeczy trudnych. Aby dokonać rzeczy niemożliwych potrzeba trochę więcej czasu.” Marzenia: IM Hawaje, Badwater (217 km), 4 Desert Ultramaraton (250 km x Gobi, Sahara, Atacama, Antarktyda)

Dariusz Oszmałek

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Obecnie jest trenerem piłki nożnej, nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem personalnym w klubie CITYZEN_. Na zajęciach łączy elementy propriocepcji, postrzegania przestrzennego, koordynacji i balansu ciała. Prowadzi treningi zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, z którymi lubi i potrafi pracować. Wiecznie uśmiechnięty Darek pomoże Ci pokonać codzienne słabości i przekroczyć granice swoich możliwości.

Kasia Łaźniak

Trenerka przygotowania motorycznego, instruktorka sportu specjalności fitness, a także pływania, kajakarstwa oraz triathlonu. Absolwentka kierunku Sport i Wychowanie Fizyczne na poznańskiej AWF. Stypendystka studiów zagranicznych na Gerlev P.E. and Sports Academy w Danii na kierunku Crossfit&fitness. Wieloletnia zawodniczka oraz Mistrzyni Polski Juniorów w sprincie kajakowym i medalistka Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i zaangażowania. Ogromną wagę przywiązuje do świadomego oraz systematycznego wykonywania ćwiczeń, aby dbałość o sprawność fizyczną i zdrowie stała się codziennym nawykiem, a każde powtórzenie przybliżało do zamierzonego celu. Motto: „Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie z niego wziąć”

Dojazd do klubu:

 

W razie pytań dzwońcie lub piszcie: 697 353 070, kontakt[at]wielkopolscybiegacze.pl.

Do zobaczenia!